Bal karnawałowy dla dzieci z rodzin zastępczych
(17.01.2013)

W dniu 12 stycznia 2013 r. w godz. 16.00 - 20.00 w świetlicy wiejskiej w Mokrzeszowie odbył się bal karnawałowy dla dzieci z rodzin zastępczych, działających na terenie powiatu świdnickiego. W balu wzięło udział ok. 40 dzieci, którym towarzyszyli opiekunowie zastępczy wraz z Beatą Galewską - dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy i pracownikami.

W zabawie uczestniczyli również zaproszeni goście m.in. sędzia Maria Korenkiewicz - Przewodnicząca Wydziału III Rodzinnego Sądu Rejonowego w Świdnicy oraz Stanisław Wachowiak - Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych, Rodziny i Przeciwdziałania Bezrobociu. O oprawę muzyczną, przy której bawiły się dzieci a także dobry humor i wspaniałą atmosferę zadbał wodzirej. Dodatkową atrakcją były konkursy z nagrodami w formie słodyczy. Straconą w tańcu energię można było uzupełnić licznymi słodkościami przygotowanymi przez rodziny zastępcze oraz zapewnionymi przez tut. Centrum pysznymi naleśnikami i bigosem. PCPR w Świdnicy składa podziękowania wszystkim rodzinom zastępczym, których pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie balu była niezastąpiona. Wyrazy podziękowania składamy również przybyłym gościom.

Małgorzata Chodyniecka
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie