Kreatywni w Kasprowiczu
(12.12.2012)

Kolejna edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy Ogólnej dla Gimnazjalistów "Kreatywni w Kasprowiczu" za nami. 11 grudnia w gmachu Liceum niemal setka gimnazjalistów zmierzyła się z testem, który miał sprawdzić nie tylko poziom ich wiedzy, ale i kreatywności w rozwiązywaniu zadań.

Zwycięzcami zostali: I miejsce - Grzegorz Stelmach z Gimnazjum nr 1 w Świdnicy, II miejsce - Tomasz Szewczyk z Gimnazjum nr 1 w Świdnicy oraz Juliusz Gabryliszyn z Gimnazjum w Marcinowicach, IV miejsce - Sara Borkowska z Gimnazjum w Witoszowie Dolnym, Magdalena Mielnik z Gimnazjum w Pszennie oraz Agnieszka Gwizdak z Gimnazjum nr 1 w Świdnicy. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody, a pierwsze trzy osoby również dodatkowe punkty rekrutacyjne w procesie naboru gimnazjalistów do klas I LO. Nagrody wręczył Starosta Świdnicki Zygmunt Worsa.

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy
foto. Jacek Rękas