Uczeń Zespołu Szkół w Strzegomiu zajął I miejsce w VI Powiatowym Konkursie Turystycznym
(06.12.2012)

W dniu 30 listopada 2012 r. Karol Kostuch - uczeń klasy 2 Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół w Strzegomiu, wziął udział w „VI Powiatowym Konkursie Turystycznym – Polskie Góry Dziedzictwem Kulturowym – Góry Kamienne”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Hotelarsko - Turystycznych w Świdnicy.

Konkurs ten, podobnie jak w poprzednich latach, składał się z 2 części. Pierwsza część teoretyczna, polegała na rozwiązaniu testu z wiedzy z zakresu turystyki oraz druga część, w której uczniowie przygotowali prezentację multimedialną nt. Gór Kamiennych. Reprezentant Zespołu Szkół w Strzegomiu – Karol Kostuch (przygotowywany pod kierunkiem pani Renaty Dziurli) – zdobył I miejsce w tym konkursie. Był najlepszy wśród wszystkich uczestników (z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych). Przypomnijmy, że po raz kolejny (bo już 4 raz) szkoła zdobyła czołowe miejsce w tym konkursie.

Renata Dziurla