AKTUALNOŚCI
  

 

Żołnierskie otrzęsiny klas pierwszych w LO
(22.10.2012)

Ekstremalne pompki, karaoke, filmowe kalambury, ekspresowe obieranie ziemniaków, odgadywanie tajemniczych szkolnych fotografii, picie mleka - to wyzwania, które postawili swoim młodszym koleżankom i kolegom uczniowie klas drugich Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.

Po wojackiej musztrze uczniowie złożyli przysięgę na wierność jednostce, posłuszeństwo wyższym rangą żołnierzom, ślubowali również godnie reprezentować imię liceum, a także pogłębiać wiedzę. Złożenie przysięgi, nie ominęło również wychowawców klas pierwszych. Organizatorami otrzęsin w tym roku była klasa II b, która wykazała się żołnierską kreatywnością.

Tym razem talenty i stopień przydatności pierwszoklasistów na materiał do obróbki przez LO, badali wtajemniczeni w edukacyjne meandry, pełni pomysłów, nieposkromionej energii: dyrektor szkoły Tomasz Marczak, nauczycielka geografii Lucyna Miłek, nauczycielka matematyki Agnieszka Kowalczyk i zastępca SU Michał Świstek. Jak się okazało, zwyciężyła klasa I b i za rok, to właśnie oni będą mieli okazję przywitać pierwsze klasy.

Czołem kompania !

Adriana Lisowska
Biuro ds. Europejskich i Promocji Powiatu

 

   

   

   

   


 

 |  do góry  |