AKTUALNOŚCI
  

 

Wyłoniono Zastępcę Dyrektora ds. Lecznictwa w świdnickim pogotowiu
(10.10.2012)

W dniu dzisiejszym, 10 października wyłoniono, w drodze konkursu, nowego Zastępcę Dyrektora ds. Lecznictwa w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Powiatowe Pogotowie Ratunkowe w Świdnicy. Komisja konkursowa powołana przez Zarząd Powiatu w Świdnicy na nowego dyrektora wytypowała Tomasza Derej.

Komisja konkursowa w składzie: Sabina Cebula- przewodnicząca, Szczepan Kownacki, Zbigniew Kubiaczyk, Małgorzata Jurkowska, Andrzej Michel, Alicja Synowska, Józef Kuźma, Henryk Rataj, Mariusz Leszczyński i Maria Pałeczka wyłoniła zwycięzcę konkursu spośród dwóch kandydatów. Obaj spełnili warunki zawarte w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami.

   

Konkurs odbył się w Starostwie Powiatowym. O wyborze został niezwłocznie poinformowany Zarząd Powiatu oraz Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Powiatowego Pogotowia Ratunkowego, który podejmie ostateczną decyzję.

Panu Tomaszowi Derej życzymy satysfakcji z pracy oraz wielu sukcesów.

 

Adriana Lisowska
Biuro ds. Europejskich i Promocji Powiatu

 


 

 |  do góry  |