AKTUALNO列I

Z這te God這 Q1 dla Starostwa Powiatowego w 安idnicy
(01.10.2012)

"Powiat 鈍idnicki dla mieszka鎍闚, dla inwestor闚, dla zdrowia"- tak brzmia這 has這 przewodnie projektu konkursowego. Starostwo Powiatowe w 安idnicy po raz drugi wzi窸o udzia w projako軼iowym programie organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 900 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsi瑿iorczo軼i "Najwy窺za Jako嗆 Q1".

W ubieg造m roku otrzymali鄉y srebrne God這 Q1. Kolejny rok pracy na rzecz jako軼i i wdro瞠nie dobrych praktyk pozwoli這 nam otrzyma w tym roku z這te god這 w kategorii us逝ga. Zdobycie tak znamienitego wyr騜nienia jest dowodem tego , 瞠 nasz samorz康 czyni starania w dobrym kierunku. Stosuje najwy窺ze standardy i jest otwarty na wdra瘸nie doskonalszych rozwi您a w swoim dzia豉niu. Uczestnictwo w tym programie daje nam szans por闚nania si z innymi samorz康ami , co umo磧iwia nam wymian do鈍iadcze i nawi您anie wsp馧pracy. Pisz帷 o otrzymanej nagrodzie, chcemy tym samym przekaza informacj, 瞠 takie programy s realizowane. Pragniemy zach璚i naszych przedsi瑿iorc闚 do przyst徙ienia w przysz造m roku, w kolejnej edycji. Samorz康y stanowi odr瑿na grup od firm producenckich, instytut闚 naukowych.
Laureaci wy豉niani s w kategorii produkt, us逝ga, serwis. Nie jest konieczne posiadanie system闚 zarz康zania jako軼i. Z這瞠nie wniosku oraz udzia w konkursie jest bezp豉tny.

Organizatorzy Programu Najwy窺za Jako嗆 Q1 proponuj firmom i instytucjom bior帷ym udzia w konkursie szersz prezentacj na Forum Biznesu - dodatek do Dziennika Gazety Prawnej.

Mi這 s造sze, 瞠 w jednym programie, cho w innych grupach, god貫m Q1 zostali wyr騜nieni m.in. firma Lotos, Zelmer, Sephora ( drogerie), producent foteli do audii, Uniwersytet Przyrodniczy we Wroc豉wiu, sie hoteli IBIS, firmy kosmetyczne, hodowcy g瘰i, urz璠y pracy, sp馧ki wodoci庵owo -kanalizacyjne oraz urz璠y jednostek samorz康u terytorialnego.

Powtarzaj帷 za organizatorami, stwierdzi nale篡, 瞠 laureaci Programu tworz elitarn grup i Starostwo Powiatowe w 安idnicy r闚nie zaakcentowa這 sw鎩 udzia. Niech ta informacja b璠zie zach皻 do udzia逝 w kolejnej edycji konkursu dla firm z naszego powiatu, zar闚no producent闚 jak i us逝godawc闚 - m闚i Sabina Cebula Etatowy Cz這nek Zarz康u, kt鏎a r闚nie odbiera豉 Z這te God這 Q1 w Poznaniu dla Starostwa Powiatowego w 安idnicy. Otrzymanie nagrody upowa積ia Starostwo Powiatowe do umieszczania znaku Z這tego God豉 Q1 na materia豉ch promocyjnych.

Adriana Lisowska
Biuro ds. Europejskich i Promocji Powiatu