II posiedzenie komisji konkursowej
(19.09.2012)

18 września, w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy, odbyło się II posiedzenie komisji konkursowej mającej wyłonić kandydata na stanowisko zastępcy dyrektora ds. lecznictwa w SP ZOZ Pogotowie Ratunkowe w Świdnicy.

Komisja konkursowa w składzie: Sabina Cebula, Szczepan Kownacki, Zbigniew Kubiaczyk, Małgorzata Jurkowska, Andrzej Michel, Alicja Synowska na posiedzeniu sprawdzała pod względem formalnym złożone dokumenty kandydatów na stanowisko konkursowe. Na ogłoszenie konkursowe odpowiedziały dwie osoby, które w wymaganym terminie złożyły odpowiednie dokumenty - wyjaśnia Sabina Cebula Etatowy Członek Zarządu Powiatu Świdnickiego i jednocześnie przewodnicząca komisji konkursowej. Obie kandydatury spełniły wymagania formalne i zostaną zaproszone do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się 10 października - podsumowuje Sabina Cebula.

Piotr Dębek
Biuro ds. Europejskich i Promocji Powiatu