Strzegomski ogólniak zaprasza na festiwal subkultur
(13.09.2012)

Wszystkich miłośników dobrej muzyki czeka nie lada gratka. 29 września o godz. 16.00 w auli strzegomskiego LO rozpocznie się II Festiwal Subkultur. Atrakcji nie będzie brakowało. Festiwal otworzy K-Dzielnia - zwycięzca zeszłorocznego festiwalu.

Najważniejsza będzie jednak cześć konkursowa, w której wystąpią amatorskie zespoły z gminy Strzegom i okolic. Ideą festiwalu jest promocja uzdolnionej muzycznie młodzieży. Nagrodą główną jest kwota 1500 zł, II miejsce - 550 zł, III - 550 zł. Amatorskie zespoły mają możliwość zgłaszania się do konkursu aż do 21 września. Karta zgłoszeniowa i regulamin znajduje się na stronie internetowej strzegomskiego liceum: www.lo.strzegom.pl. Uwieńczeniem festiwalu będzie 1,5 godzinny koncert Radical Soul Ammunition z charyzmatycznym wokalistą o pseudonimie Smalec. Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny! Festiwal jest współfinansowany przez Urząd Miejski w Strzegomiu.

Liceum Ogólnokształcące w Strzegomiu

Piotr Dębek